Блог

Подарунок – маленьке чудо!

Подарунок - маленьке чудо!

Кожне свято асоціюється у нас з теплими привітаннями, смакотою, радісною атмосферою і, звичайно, подарунками! У дитинстві всі чекали, що ж їм принесе Дід Мороз під ялинку: улюблену ляльку, велику красиву машину або коробку цукерок? А зараз ми і самі намагаємося створити для наших улюблених неповторне відчуття дива за допомогою подарунка.

Подарунки допомагають нам помиритися з близькими людьми, порадувати їх у важку хвилину, підняти настрій. Для когось більш важливо вручити подарунок, а не прийняти. Адже так приємно бачити, що час, енергія, які ми виділяємо на пошук подарунка, були витрачені не даремно і людина в захваті від нашої винахідливості і уважності.

Міський рюкзак City blue

390 грн.
Основні характеристики: – розміри: 44 см висота х 27 см ширина х 11 см глибина; – Об’єм: 21 л Відділи: містке основне відділення з кишенею для ноутбука (діагональ до 14). Зовні розташовані два еластичні бічні кишені з сітки. Дно рюкзака ущільнено.

Рюкзак чорний Arctic Hunter

1,000 грн. 930 грн.
Основні характеристики: - матеріал: оксфорд; - об’єм: 18 літрів; - розміри: 47 см висота х 30 см ширина х 12 см глибина; - відділи: для ноутбука до 15,6’’, для планшета 10,1’’, також для аксесуарів та зарядних пристроїв

Міський рюкзак KingSons

1,199 грн. 1,099 грн.
Основні характеристики: - матеріал: нейлон; - об'єм: 23 літра; - розміри: 45 см висота х 30 см ширина х 18 см глибина; - відділи: для ноутбука до 15,6’’

Що подарувати?

Над цим питанням не раз ламав голову кожен з нас. Що подарувати людині, у якої все є? Що подарувати дівчині? А відповідь на всі ці питання один – свою любов і увагу, яку можна виразити за допомогою подарунка. Не існує універсальної речі, яка сподобається абсолютно всім. Подарунок потрібно вибирати виходячи з переваг і інтересів особистості, способу життя, хобі, характеру. Ми пропонуємо вам величезний вибір маленьких, але необхідних дрібниць, серед яких ви точно знайдете потрібний подарунок. Це може бути термос з оригінальним малюнком, мила шапка, стильний рюкзак і багато іншого.

Сенс кожного подарунка в його символізмі, адже кожна річ асоціюється у нас з чимось. Тому краще уявити, як би відреагувала на ваш подарунок людина, якій ви хочете його подарувати. Всі люди різні, так що не варто купувати те, що подобається вам, але іншій людині точно не сподобається.

Важливо також правильно приймати подарунки. Людина старається, шукає для вас щось підходяще. Вона не може знати, чи є у вас така річ в будинку, особливо, якщо ви не найкращі друзі. Так що навіть якщо подарунок вам не до душі, або у вас є такий, потрібно прийняти його з усією добротою. Адже головне навіть не сам подарунок, а увага, старання людини догодити вам.

Психологи стверджують, що особистість можна впізнати по тому, які подарунки вона дарує і яким способом. Адже подарунок – це дар (жертва, якщо дивитися в корінь). Людина відриває від себе не тільки гроші на подарунок, але і час для того, щоб його знайти, емоції, щоб його подарувати. Подарунок – частина душі людини.

Стильний чорний гаманець

350 грн. 320 грн.
Основні характеристики: – розміри: довжина – 19,5 см, ширина – 11 см, глибина – 2,5 см; – матеріал: штучна шкіра, матовий колір; – тип замка: кнопка.

Жіночий гаманець прохолодна м’ята

350 грн. 320 грн.
Основні характеристики: – розміри: довжина – 19,5 см, ширина – 11 см, глибина – 2,5 см; – матеріал: штучна шкіра, матовий колір; – тип замка: кнопка.

Гаманець жіночий ніжна троянда

350 грн. 320 грн.
Основні характеристики: – матеріал: штучна шкіра, матовий колір; – розміри: довжина – 19,5 см, ширина – 11 см, глибина – 2,5 см; – тип замка: кнопка.

Вчіться дарувати подарунки

Дуже важливо навчитися дарувати подарунки ще з дитинства. Це можуть бути прості малюнки або вироби, але вони навчать дитину передавати свої почуття за допомогою матеріальної речі, описувати їх і віддавати своїм близьким.

Подарунок – не тільки елемент свят. Дуже приємно отримати милу дрібничку просто так, без приводу. Звичайно, не варто робити це занадто часто, адже тоді пропадає весь сенс подарунка. Не варто робити дарування подарунка закономірністю і буденністю.

Для деяких в подарунках важлива практичність, а не краса або коштовність, тоді при виборі варто звернути увагу на цей фактор. Але найважливіше, навчиться розуміти сенс подарунка – любов, увагу, прояв поваги, дружніх почуттів!

Якщо у вас проблеми з вибором подарунка, звертайтеся до нас! Ми знайдемо, чим здивувати вас і ваших близьких!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − four =